Čistota dle plánu

Autodoprava

Dopřejte logistice čistotu

Vysoké množství odvedené práce za sebou vždy zanechá spoustu nečistot. Likvidace nepořádku nemusí být náročná, pokud máte vhodné prostředky. Výkonné a robustní podlahové mycí stroje, vysavače a profesionální zametací stroje s odsáváním zajistí prvotřídní čištění, poradí si se zbytky kartonů, papírů i abrazivního opotřebení z pneumatik.

Konstrukce strojů se přizpůsobují potřebám zákazníka. Obratnost zaručí kompaktní rozměry, spolehlivost zajistí výkonné systémy. Přesná koordinace přinese potřebné pracovní tempo. Zákaznický servis Kärcher nabízí profesionální řešení, a to pro autosalony, autodílny i čerpací stanice. Čas je jedna z největších výhod, kterou může dodavatel získat, a proto ho našim zákazníkům pomáháme šetřit.

VÝKONNÉ ČIŠTĚNÍ, PORADENSTVÍ I SERVIS

Služby Kärcher jsou komplexní. Vyhotovujeme přesný plán čištění pro prostředí, kde se vyžadují vysoké hygienické nároky. Kdykoliv se na nás můžete obrátit, a to i v případě, kdy potřebujete poskytnout poradenství. Neustále se školíme a orientujeme se napříč inovacemi, proto se rádi podělíme o know-how s našimi zákazníky. Servis je na základě individuálních požadavků nastaven pro každého.

Doporučujeme:

Vysavač NT 30/1 tact

Mokro-suchý profesionální  vysavač pro efektivní a rychlé čištění strojů, vozidel, dílen a staveb s 30l nádobou.

Vysokotlaký čistič HD 6/15 MX Plus

Mobilní vysokotlaký čistič HD 6/15 MX s motorem na střídavý proud s řízením tlakovým spínačem, integrovaným vozíkem na navíjení hadice.

Vysokotlaký čistič HDS 10/20-4 MX VT

Nekompromisní ve všech ohledech: nejvyšší tlak, nejvyšší průtok. Vysokotlaký čistič Kärcher HDS 10/20-4 M s ohřevem.

Zašlete nám poptávku