MOBILNÍ APLIKACE HOME & Garden

Čištění může být ještě efektivnější díky chytré aplikaci Home & Garden, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu. Využít ji lze ke všem tlakovým myčkám z řady Power Control a Smart Control.

Odkaz ke stažení najdete níže:

SMART CONTROL – Chytré čištění pod kontrolou 

„APC“ by mohlo znamenat „Aplikací s potěšením čistím“, ale ve skutečnosti je to zkratka pro chytrého aplikačního poradce Kärcher.

V aplikaci Home & Garden se dozvíte podrobné pokyny, jak tlakovou myčku Smart Control uvést do chodu a jak dosáhnout nejlepších výsledků při čištěníkola, zahradního nabídku a dalších předmětů.

V aplikaci si stačí zvolit daný předmět. Aplikace automaticky odešle nastavení tlaku do tlakové myčky.

Díky množství odborných znalostí nečistoty už nebudou mít nejmenší šanci

Tlaková myčka K 5 Premium Smart Control nabízí snadné připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Uživatel je podporován prostřednictvím mobilní aplikace Kärcher Home & Garden s praktickými tipy, triky a nastavením při čištění v různých situacích a při čištění různých objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči.

Tlaková myčka K 7 Smart Control umožňuje snadné připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Uživatel je podporován prostřednictvím mobilní aplikace Kärcher Home & Garden s praktickými tipy, triky a nastavením při čištění v různých situacích a při čištění různých objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči.

Tlaková myčka K 7 Premium Smart Control nabízí snadné připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Uživatel je podporován prostřednictvím mobilní aplikace Kärcher Home & Garden s praktickými tipy, triky a nastavením při čištění v různých situacích a při čištění různých objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči.

Tlaková myčka K 7 Premium Smart Control Home nabízí snadné připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Uživatel je podporován prostřednictvím mobilní aplikace Kärcher Home & Garden s praktickými tipy, triky a nastavením při čištění v různých situacích a při čištění různých objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči.

Pokud si nevíte s výběrem rady, navštivte naší stránku:

POWER CONTROL – Staňte se odborníkem na čištění

Chytrého aplikačního poradce Kärcher lze využít i u tlakových myček řady Power Control.

Aplikace vám pomůže s prvotním uvedením stroje do chodu. Již žádné čtení manuálů, vše přehledně na jednom místě, a to přímo ve vašem telefonu!

Poradce vám poradí nejvhodnější tlak a nejefektivnější postup čištění. (Řada Power Control nepodporuje přenesení tlaku z aplikace do stroje jako je tomu u řady Smart Control. Snadno si jej však nastavíte pomocí vysokotlaké pistole pomoc tlačítek +/-)

V aplikaci najdete výpis veškerého kompatibilního příslušenství, které lze zakoupit přímo z aplikace.