NAŠE PARNÍ ČISTIČE KÄRCHER

09.09.2022 od 12:00 – 18:00
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Parní čističe značky KÄRCHER Vám zajistí nejen hygienickou čistotu v celé domácnosti, ale i čas a v neposlední řadě i zbytečnou námahu při úklidu.

Firma KÄRCHER vyrábí celou řadu kvalitních parních čističů a dlouhou životnosti. Na výběr máte od malých ručních parních čističů přes přenosné modely až po nejvýkonnější špičkové modely s komfortním vybavením. 

KDE VŠUDE MŮŽETE PARNÍ ČISTIČ VYUŽÍT?

V kuchyni, koupelně, WC, na sklo, dlaždice, hladké nábytkové povrchy ale i při žehlení, nebo při péči o textil

PARNÍ ČISTIČ VE VAŠÍ DOMÁCNOSTI

Parní čističe v domácnosti využijete prakticky všude- koupelna, WC, kuchyň. Poradí si i s laminátovou podlahou, sklem, topnými tělesy. Pomůže i při žehlení nebo odstraňováním tapet.

PARNÍ ČISTIČ V KUCHYNI 

Je dokázáno, že neexistuje bezpečnější a ekonomičtější řešení způsobu čištění, než je čištění párou. Zvlášť, když se jedná o čistotu v kuchyni, kde se pracuje s potravinami. 

PARNÍ ČISTIČ V nemocnici 

Parní čistič je vhodný pro boj s bakteriemi a infekcemi v nemocničním i pečovatelském prostředí. 

JAKÉ JSOU VÝHODY ČIŠTĚNÍ PARNÍM ČISTIČEM?

– uspoří práci
– ničí bakterie všech druhů, včetně těm odolným vůči antibiotikům
– dokáže vyčistit špatně přístupné místa (např. spáry)
– čištěný povrch je ihned suchý
– splňuje potravinářské předpisy HACCP pro použití v kuchyních

Jak funguje parní čistič?

Princip funkce parního čističe je srovnatelný s tlakovým hrncem: naplněná voda se ohřívá v uzavřeném kotli, až se začne vařit, vznikne pára. To trvá dle zařízení přibližně 1 až 6 minut na litr vody.

Parní čističe KÄRCHER dělíme do 3 druhů. Základní, střední a nejvyšší.

Jak funguje parní čistič?

Malé ruční čističe které mají krátkou dobu ohřevu, tím pádem i menší spotřebu energie a menši hmotnost. 

Kärcher – Parní čistič SC 1 

 

Tento malý, ale šikovný ruční parní čistič SC 1 s vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE. Poradí si jak se zaschlou špínou, tak mastnotou. Je tedy naprosto ideální například na dlaždice, armatury, varné desky nebo digestoře. Díky tlaku páry 3 bar a šikovnému příslušenství pro něj nejsou problémem ani ty nejmenší skulinky. Doba nahřívání přístroje je 3 minuty. 

Kärcher – Parní čistič SC 2 EasyFix
Parní čistič SC 2 EasyFix s vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE. Je velmi lehký, kompaktní a nabízí 2 regulace páry. Tlak páry dosahuje až 3,2 ba. Součástí příslušenství je ruční hubice, bodová tryska, malý kulatý kartáč a sada na čištění podlah.

STŘEDNÍ TŘÍDA PARNÍCH ČISTIČŮ KÄRCHER

Kärcher – Parní čistič SC 3
Parní čistič SC 3 EasyFix s vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY* a BAKTERIE. Nabízí 2 regulace páry – nejvyšší 3,5 bar. Přístroj je vybaven vyjímatelnou a doplnitelnou nádrží na vodu (práce bez přerušení) a odvápňovací patronou. Za pomocí páry a příslušenství (podlahová hubice, ruční hubice, bodová tryska a kulatý kartáček) lze vyčistit například dlaždice či digestoř, ale i malé rýhy, a to včetně mastnot. 
Kärcher – Parní čistič SC 4
Parní čistič SC 4 EasyFix s vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY* a BAKTERIE. Nabízí přihrádkou na kabel, na příslušenství a parkovací polohou pro flexibilní podlahovou hubici (systém suchých zipů zajištuje upevnění i odstranění utěrky bez kontaktu s nečistotami). Nabízí 2 stupně páry. Výhodou je i odnímatelná a doplnitelná nádrž umožňující práci bez přerušení. Mnohostranné příslušenství uvede dlaždičky, digestoř, a dokonce i malé rýhy rychle opět do lesku. Poradí si i s opravdu zašlou špínou.
proklik.  

nejvyšší TŘÍDA PARNÍCH ČISTIČŮ KÄRCHER

Parní čističe KÄRCHER disponují nejvyšším čistícím výkonem. Funkce pára non-stop zajišťuje účinné a nepřetržité čištění. Funkce VapoHydro umožňuje praktické doplnění proudu horké vody, kterým se nečistoty uvolněné párou jednoduše a pohodlně odplaví. Díky regulaci množství páry přímo na stroji lze množství páry vždy optimálně přizpůsobit příslušnému povrchu a intenzitě znečištění.

Kärcher – Parní čistič SC 5
Parní čistič SC 5 EasyFix je nejvýkonnější parní čistič Kärcher pro domácí použití s tlakem páry 4,2 bar. S vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY* a BAKTERIE. Parní čistič je vybaven novou tryskou Comfort Plus, která se může pohybovat ve všech směrech. Čistič nabízí plynulou regulaci páry. Výhodou je kdykoliv doplnitelná nádrž na vodu (práce bez přerušování). Parní čistit se snadno postará o hygienicky čisté dlaždičky, varné desky, digestoře, sprchové kouty a díky flexibilní podlahové hubici i o všechny tvrdé podlahy.

parní mopy

Kärcher – SC 2 Upright Easyfix
Hygienické čištění podlahy bez chemie: Kärcher SC 2 Upright Easyfix, parní mop, který dokonale vyčistí všechny tvrdé utěsněné podlahy, dokonce i ty dřevěněné. Čištění párou je ideální pro všechny, kteří touží po vysoké čistotě, a navíc se chtějí vyhnout chemickým prostředkům: s vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE.
Kärcher – SC 3 Upright EasyFix
Parní moc Kärcher SC 3 Upright EasyFix s vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE. Vyznačuje se pohodlnou manipulací, prací bez přerušování a neustálou připraveností pustit se kdykoliv do práce (odnímatelná a doplnitelná nádrž). Nahřívání trvá pouhých 30 s a stav mopu vám prozradí LED ukazatel. Využít lze 3 stupně páry pro dřevo, dlažbu či koberce.

parní vysavač

Kärcher – Parní vysavač SV 7

 

Parní vysavač SV 7 společnosti Kärcher spojuje výhody parního čištění s vysáváním suchých nečistot. Vysaje např. drobky na podlaze, navlhčí podlahu a ještě vysuší v jednom pracovním chodu. S tímto přesvědčivým a všestranným vysavače na páru a správným příslušenstvím zvládne každý udržovat svoji domácnost v čistotě – snadno, pohodlně, rychle a bez chemie. 

parní žehlící stanice

Kärcher – Parní žehlicí stanice SI 4 EasyFix parní žehlicí systém EasyFinish
Žehlicí parní stanice SI 4 EasyFix Iron se skládá z parního čističe, který se postará o hygienickou domácnost a s vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE, a parní žehličky s žehlicím prknem vhodným i pro jemné tkaniny (společně šetří 50 % času a prádlo je ihned suché). Parní čistič pak zatočí s veškerou špínou, bakteriemi, usazeninami i mastnotou v celé vaší domácnosti na tvrdých plochách. Je ideální třeba na čištění dlaždic, spár, digestoří či zrcadel.
proklik
PŘÍSLUŠENSTVÍ K PARNÍM ČISTIČŮM