Karcher:

Německá kvalita

Žijeme ve světě, který se neustále rozvíjí. Tento fakt vnímáme jako příležitost k pokroku společnosti, a proto se nepřestáváme vzdělávat a jdeme ruku v ruce s aktuálními trendy a inovacemi. Věříme, že právě takový přístup nám otevírá brány k nacházení těch nejlepších řešení pro našeho zákazníka.

Kdo jsou klienti firmy KÄRCHER? Všichni ti, kdo věří v užitky dlouhodobé praxe. Spolupracujeme jak s dodavateli, tak i soukromými uživateli. Vždy spoléháme na individuální přístup, který je nezbytný pro maximální spokojenost jednotlivců i větších celků.

Optimalizovaný KÄRCHER systém se stará o kompletní zajištění inovativních produktů a služeb.

Každému zákazníkovi je služba přizpůsobena na míru, a to právě tak, aby co nejvíce uspokojila jeho potřeby. Nejlepší řešení je takové, které klientovi splní všechny specifické požadavky.

Při rozhodování se opíráme o tyto základní pilíře – výkon, hospodárnost a trvale udržitelný rozvoj.

Zaměřujeme se na přání zákazníka.

PROFESIONÁLNÍ KVALITA VÝROBKŮ A SLUŽEB

Jaký je důvod, proč si nás vybírají úklidové firmy za partnery? Fakt, že výrobky KÄRCHER disponují vysokým výkonem, dlouhou životností a ekonomickým provozem.

Zakládáme si na zajištění prvotřídního servisu zákazníkům, který se opírá o vysokou kvalitu, rychlost i rozsah služeb. Právě naši zaměstnanci jsou klíčem ke spokojenosti klienta, proto organizujeme pravidelná školení pro všechny.

Pro každého, kdo by ocenil půjčení čisticích strojů více než samotnou koupi, máme speciální nabídku.

Profesionální úklid je nezbytnou záležitostí pro prostory, které reflektují firemní kulturu – kanceláře, agentury a další prostředí, kde se lidé shromažďují pro vykonávání práce.

Dokonale čisto můžete mít snadno i ve vaší domácnosti. Ušetřená práce rozšiřuje časové možnosti například pro osobní zájmy.