Novinky ze světa Kärcher – Sudové čerpadlo DP 2.000-18 Barrel

Tip měsíce červen!

Sudové čerpadlo BP 2.000-18 Barrel je perfektním řešením pro zahrady bez elektrické přípojky. Skvěle nahrazuje konev a díky použití dešťové vody ušetříte pitnou vodu. Upevňovací svorka zajišťuje praktické uchycení pro jakýkoliv typ sběrné nádoby, pohodlné ovládání díky vypínači On/Off a možnost upevnění baterie.

Čerpadlo umožňuje využít dešťovou vodu ze sudu i na zahrádkách bez elektrické přípojky. Skvěle nahrazuje konev, bez námahy dodá vodu tam, kde jí právě potřebujete.

Upevňovací svorka zajišťuje praktické uchycení pro jakýkoliv typ sběrné nádoby, pohodlné 

ovládání díky vypínači On/Off a možnost upevnění baterie.

Díky průhlednému krytu na baterii má uživatel dokonalý přehled na stav baterie (displej zobrazuje zbývající čas výdrže baterie). 

Aby se hadice během zavlažování ze sudu nezlomila, je zde vedení hadice, které zaručí konstantní průtok vody. Vývod hadice lze přizpůsobit do 3 různých poloh podle potřeby: buď zacvaknutí na levé nebo pravé straně uchycení držáku baterie, nebo uvolněné na volném místě na okraji držáku.

Lehká pumpa se díky svým malým rozměrům vejde i do úzkých otvorů sudů např. IBC kontejnerů. Integrovaný předfiltr chrání čerpadlo před znečištěním.

Variabilní poloha vývodu hadice ve 3 polohách

Perfektní přizpůsobení každému použití.

18 V Kärcher Battery Power bateriová platforma


Real Time Technology s LCD displejem baterie: zbývající doba chodu, zbývající doba nabíjení a kapacita baterie. Dlouhá životnost a velký výkon díky lithium-iontovým článkům. Výměnnou baterii lze používat i v dalších zařízeních Kärcher na platformě 18 V Battery Power.

Flexibilní upevnění na okraj sudu

Perfektní uchycení na každém sudu díky nejvyšší přizpůsobivosti.