Kärcher:

Program pro profesionály

Známe vaše potřeby!

Spolehněte se na kvalitní služby, se kterými dodržíte i přísné hygienické předpisy. Ve zdravotnictví, potravinářském průmyslu i gastronomii je takový požadavek naprostá samozřejmost.

Kancelářské prostory a pohostinství ocení například nízkou hmotnost a malou hlučnost strojů. V takovém případě je rozhodující i snadné ovládání.

Všechna odvětví vždy jedno spojuje. Snaha o snížení nákladů na minimum, a to za maximální rozsah služeb. Roli hraje spotřeba energie, vody, čisticích prostředků a filtračních sáčků. Proto máme specifické nabídky i pro úklidové firmy.

K dispozici máme i robustní stroje, které jsou využitelné například v zemědělství, oblasti komunálních služeb nebo stavebnictví. Zkrátka sektory, kde jsou vyžadovány vysoké nároky.

Ve společnosti KÄRCHER se nepřetržitě zajímáme o aktuální dění po celém světě. Nepřetržitý rozvoj a nové poznatky tvoří základ, který naše profesionály, a tím i služby posouvá dál.

Kde jsou vysoké nároky vyžadovány nejvíce?

KÄRCHER dominuje se svými 37 000 servisními místy ve více než 160 zemích světa. Díky tomu garantuje komplexní služby po celém světě.