Mějte čisto pod rukama!

Stavebnictví

NOVÉ STAVBY POTŘEBUJÍ ČISTÝ ŠTÍT

Inovativní čisticí stroje Kärcher zaručí nejen příjemné prostředí pro práci, ale především naprostý základ pro budování nových prostorů. Místa, jejichž cílem do budoucna je sloužit a reprezentovat. Vozidla, stroje, fasády nebo podlahy – vše, co můžete na stavbě potkat, vyžaduje pro maximalizaci své funkce dokonalé odstranění nečistot.

Konstrukce přístrojů Kärcher zvládají i přísné podmínky. Všechny stroje jsou uzpůsobené pro nejtvrdší nasazení, mají silný výkon a jednoduše se ovládají. Mnohostranné možnosti využití a nejrůznější tryskové násady zajistí komfortní a velmi snadné čištění. Vysokotlaké čističe odstraní každou špínu, postarají se o znečištění v podobě prachu, barev i betonu. K odstraňování nečistot dochází vždy efektivně, čímž se i zvyšuje délka životnosti staveb. Stavební substance zásadně nesmí být narušeny.

ŽÁDNÝ ÚKOL NENÍ PŘÍLIŠ VELKÝ

Vysokotlaké čističe nebo vysavače na mokré i suché nečistoty se postarají o odstranění veškerých nečistot. Každý stroj Kärcher disponuje rychlou a snadnou údržbou. Práci dále usnadní například vysoká hnací síla nebo pohodlný přístup k filtru. Vážíme si zdraví každého u tvrdé práce, a proto při frézování, broušení nebo vrtání se prach odsává ihned u zdroje. Bezpečnost na pracovišti je nezbytný základ.

Doporučujeme:

Vysavač NT 30/1 tact

Mokro-suchý profesionální  vysavač pro efektivní a rychlé čištění strojů, vozidel, dílen a staveb s 30l nádobou.

Vysokotlaký čistič HD 6/15 MX Plus

Mobilní vysokotlaký čistič HD 6/15 MX s motorem na střídavý proud s řízením tlakovým spínačem, integrovaným vozíkem na navíjení hadice.

Vysokotlaký čistič HDS 10/20-4 MX VT

Nekompromisní ve všech ohledech: nejvyšší tlak, nejvyšší průtok. Vysokotlaký čistič Kärcher HDS 10/20-4 M s ohřevem.

Zašlete nám poptávku