VYSAVAČE KÄRCHER pro mokro-suché vysávání

09.09.2022 od 12:00 – 18:00
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Vysavače KÄRCHER se dělí do několika tříd – základní, střední a nejvyšší.

Vysavače pro mokro-suché vysávání

Tyto vysavače se dají využít k různým úkonům- například k vysáváním tekutin, či hrubých nečistot, dokáží vysát jemný prach, připojovat k elektrickým zařízením (vztahuje se na modely označené „P“), díky funkci fukaru dokáže odstranit listí či jiné nečistoty.

Vysavače pro mokro-suché vysávání jsou komfortní čisticí stroje, které šetří Váš čas. Pracovat s nimi můžete jak vevnitř tak i venku. Tyto vysavače jsou vybavené speciální filtrační patronou, proto umožňují vysávání mokrých a suchých nečistot bez výměny filtru.

Základní třída vysavačů

Již tato třída odpovídá prvotřídním standardům, vysavače přesvědčí svými funkcemi a příslušenstvím. K nim patří mimo jiné funkce fukaru, větší nádoba na nečistoty a komfortní parkovací poloha pro pohodlné uložení sací trubky a podlahové hubice. Speciální filtrační patrona, která patří jen u firmy KÄRCHER již k základnímu vybavení, umožňuje vysávání mokrých a suchých nečistot bez výměny filtru.

2 090 Kč

 Víceúčelový vysavač WD 3 V-17/4/20 je výkonný a energeticky účinný se spotřebou pouze 1 000 W. Stroj, sací hadice a podlahová hubice Clips jsou dokonale sladěny – pro nejlepší výsledky čištění jemných nebo hrubých nečistot na suchu i mokru.

Střední třída vysavačů

Extrémně silná střední třída s filtračním systém z profesionální oblasti ve spojení s jedinečnou patentovanou technologií vyjmutí filtru. Filtr lze kdykoli rychle vyjmout bez kontaktu s nečistotami. Stroje střední třídy se prezentují s výkonem 1 600 W vysavače při současně extrémně nízkém příkonu (1 000 W). Nové příslušenství vám pomůže rychle a pohodlně odstranit všechny druhy nečistot.

3 190 Kč

Víceúčelový vysavač WD 4 V-20/5/22 nabízí výkonné sání a energeticky účinný výkon se spotřebou pouhých 1 000 wattů. Vzhledem k tomu, že podlahová hubice, sací hadice a zařízení jsou dokonale sladěny, můžete dosáhnout perfektních výsledků čištění a odstranit mokré, suché, jemné nebo hrubé nečistoty bez jakéhokoli přerušení a bez nutnosti výměny filtru.

Nejvyšší třída vysavačů

Vysavače se skvělým výkonem 1300 W, nádobou o objemu 30 l a patronovým filtrem ve filtrové kazetě, který lze snadno vyklopením vyjmout, aniž byste přišli do kontaktu s nečistotami. Filtr je vhodný pro multifunkční vysávání bez výměny filtru.

Vysavače přesvědčí svým špičkovým sacím výkonem, pracovním komfortem a enormní rozmanitostí používání. Ať velká množství jemného prachu, silně ulpívající hrubé nečistoty nebo litry vody – všechno hravě zvládnete s vysavači této třídy.

Víceúčelový vysavač WD 6 P S V-30/6/22/T je vybaven 30litrovou nádobou z nerezové oceli, 6metrovou – dlouhá šňůra a 2,2 metru dlouhá sací hadice. Vypouštěcí šroub lze použít k pohodlnému vypouštění kapalin, které byly vysáty. Elektrické nářadí, jako jsou pily nebo brusky, lze připojit pomocí integrované zásuvky s automatickým vypínačem.