Čistota a hygiena

Zemědělství

ČISTOTA JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Inovativní stroje Kärcher splní i nejvyšší hygienické nároky. Jsou spolehlivé ve všech typech odvětví, a to v lesnictví, vinařství, rybářství, živočišné i rostlinné výrobě. Víme, co má být předpokladem správného investičního majetku. Dlouhotrvající životnost, snadnou obsluhu a silný výkon strojů vnímáme jako základní standard.

Zdraví zvířat bezprostředně souvisí s udržovaným a čistým prostředím. Profesionální zemědělství potřebují zabezpečit kvalitu prostředí, aby efektivně a hospodárně zajistila nepostradatelnou péči pro své chovy. Pravidelné a důkladné čištění stájí i dalších prostorů je cesta, jak dobytek chránit před bakteriemi, viry a následnými nemocemi. Spolehněte se na vysokotlaké čističe Kärcher spolu s inovativním dezinfekčním systémem 2K. Ušetříte peníze i čas pro nové příležitosti.

JEDNODUŠE A RYCHLE ČISTÉ

Nabízíme speciální nabídky pro specifická prostředí – vepříny, drůbežárny, chovy ovcí, koz, koní i hovězího dobytka. Každá kategorie obnáší vlastní náležitosti, které známe, a proto dezinfekční postupy odlišujeme. Stroje Kärcher jsou experty na čištění podestýlky, zbytků potravy i výkaly. Čistota je to nejlepší pro řádný odchov mláďat, produkci vajec i další fáze chovu.

Doporučujeme:

Vysavač NT 30/1 tact

Mokro-suchý profesionální  vysavač pro efektivní a rychlé čištění strojů, vozidel, dílen a staveb s 30l nádobou.

Vysokotlaký čistič HD 6/15 MX Plus

Mobilní vysokotlaký čistič HD 6/15 MX s motorem na střídavý proud s řízením tlakovým spínačem, integrovaným vozíkem na navíjení hadice.

Vysokotlaký čistič HDS 10/20-4 MX VT

Nekompromisní ve všech ohledech: nejvyšší tlak, nejvyšší průtok. Vysokotlaký čistič Kärcher HDS 10/20-4 M s ohřevem.

Zašlete nám poptávku